+48 43 823 66 88

O nas

Autoryzowany Partner

Nasza firma powstała w lipcu 1992 roku jako przedsiębiorstwo o profilu głównie handlowym, nastawione na sprzedaż sprzętu komputerowego. Dość szybko okazało się, że zapotrzebowanie rynku jest znacznie większe i rynek oczekuje usług i oprogramowania dostosowanego do indywidualnych potrzeb firm w segmencie MSP.

Po dość dokładnym przyjrzeniu się temu, co na rynku było wówczas dostępne w zakresie oprogramowania – zdecydowaliśmy się wybrać ofertę programową krakowskiej firmy CDN a obecnie firmy Comarch. Firma nasza działała wówczas w składzie dwuosobowym.

Naturalną konsekwencją dalszej działalności było zaproponowanie kompleksowej obsługi firmom, które były zainteresowane zastosowaniem komputerów jako narzędzia wspomagającego zarządzanie. Kolejnym krokiem była instalacja serwerowych sieci komputerowych. Dało to praktycznie efekt kompleksowej obsługi firm. Taki też jest profil naszej działalności do dziś. Podstawą naszej oferty są wdrożenia informatycznych systemów do wspomagania zarządzaniem firmą i związany z tym outsorcing.